Minust

Minu nimi on Laura-Kristiina Valdson ja ma olen raamatu- ja spordihuviline naine. Peamiselt meeldibki mulle vabal ajal kas lugeda raamatuid, veeta aega lähedaste inimestega, käia jooksmas või ujumas, vaadata mõnda head filmi või miks ka mitte kokata toorkooke või tegeleda taimedega. Mulle meeldib hoida end maailmas toimuvaga kursis, seega loen aktiivselt uudiseid ja arvamuslugusid, seetõttu meeldib mulle ka inimestega sõbralikult diskuteerida. Kirjutamist naudin ka, sest kirjalik eneseväljendus on minu arust alati parem kui suuline.
Olen raamatuid lugenud nii kaua kui mäletan. Selle huvi võlgnen ma küll oma vanematele, kes alati lugemist soosisid ja raamatuid koju tõid, mida ma siis alguses niisama piltide pärast vaatasin ja lugusid juurde mõtlesin, hiljem lugesin ja nautisin.

Žanritest proovin ma lugeda kõike, alustades oma lemmikust – ulmest, lõpetades teatmeteoste, biograafiate, modernse  ja mitte nii modernse ilukirjanduse, poliitika-majanduse ja teatmeteostega.
Nagu juba mainisin, siis armastasin peale lugemise ka kirjutamist, seetõttu otsustasingi proovi pärast blogi püsti panna ja hakata kirjutama.

Kirjutan peamiselt raamatuarvustusi, aga vahel muljetan ka kinost, teatrist või mõtisklen niisama. Alustasin seda blogi nimelt raamatublogina, aga nüüd on siia vaikselt ka muid teemasid kogunenud. Kuid kas nii polegi ehk huvitavam?

Mind saab kätte facebookist või e-maili teel valdsonlaura1993@gmail.com