Miks hakata kirjutama blogi?

Küsisin endalt mitu korda küsimust, et miks hakata kirjutama blogi. Ma arvan, et kirjutamine on alati olnud üks teraapia vorme, viis saada mõtteid-tundeid enda süsteemist välja. Näen, kuidas mitmed teised andekad inimesed mu ümber blogivad, ning miks mitte teha seda ka ise?
Teine põhjus on inimestele lugemissoovituste jagamine. Mulle meeldib alati saada uut ja põnevat infot nii päevakajaliste sündmuste kui ka raamatute vallas, ning kuna olen ise saanud mitmetelt inimestelt häid raamatusoovitusi-raamatuarvustusi, siis oleks tore vastata samaga, näidata mida mina loen ja miks.

Kuna olen töö tõttu tihedalt raamatutega seotud, siis tahaksingi et see oleks peamiselt raamatute blogi, kuid miks mitte ka filmide-kogemuste, lihtsalt mõtete ja sisemise monoloogi väljendus. Et ei peaks alustama päris tühja blogiga, olen postitanud ka vanemaid raamatuarvustusi oma Goodreadsi kontolt, need on ”book reviews in english” all. Suuremalt jaolt ma proovin ikkagi kirjutada eesti keeles, sest olen selles kogemuse tõttu lihtsalt parem. Teine põhjus miks ma kirjutan eesti keeles, seisneb selles et eesti keeles lihtsalt pole nii palju raamatublogisid kui võiks. Olen loomulikult ka Goodreadsis aktiivne edasi.

Raamatupostitused saavad välja nägema sellised, et esmalt tutvustan mõne lausega (vahel pikemalt) raamatut ning järgneb minu enda hinnang. Kuna inimestele meeldivad tihti numbrid, siis annan ka viie palli skaalal numbrilise hinnangu.
Ootan alati raamatuarvustustele kommentaare ja arvamusi, seega suunan kõiki julgelt arvamust avaldama!

3 thoughts on “Miks hakata kirjutama blogi?

  1. Tore mõte.Soovin sinu huviorbiiti palju mitmetahulisi ja põnevaid raamatuid. Huvitav saab olema jälgida, kui paljud raamatud meie lugemislaualt kattuvad.

    1. Aitäh sulle, ma soovin sama.
      Proovin lugeda kindlasti erinevaid raamatuid, kuid eriti neid mis oma temaatikaga mõtlema provotseerivad.

  2. Tore ja huvitav blogi. Püüan ise ka jõudumööda kursis olla.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga