3 aastat raamatublogi

Ilusat kevade algust, kallid lugejad ja muidu toredad inimesed! Märtsis sai mul tegelikult 3 aastat blogimist täis. See siin pole kaugeltki mitte kõige aktiivsem blogi, pigem vastupidi, aga vähemalt üks-kaks raamatupostitust tuleb iga kuu. Mind teeb südamest õnnelikuks iga viimne kui kommentaar, mil keegi mainib et talle meeldivad mu raamatupostitused või viis, kuidas kirjutan. Tean väga hästi, et mu komakasutus pole alati parim ja kipun kirjutama liiga pikki lauseid, aga ometi inimesed ütlevad, et kirjutan hästi. See teeb südame soojaks. Aitäh teile, kes loevad.

2 thoughts on “3 aastat raamatublogi

  1. Õnnitlused! Oled blogimisega minust palju kauem vastupidanud.? Tore,et loed ja tore,et kirjutad. Mõned lood on kohe nagu päris profi (kirjanduskriitiku) kirjutatud.. Rõõm on lugeda sinu blogi. Saab ka inspiratsiooni mõne uue raamatu leidmiseks, mida uurida ja nautida. Nobedat sulge! ♥??

    1. Teiste raamatuarvustusi on üldse põnev lugeda. Sageli leiab mõttekaaslasi või miks ka mitte eriarvamusi. Ma loen ja kirjutan edasi, aga ühel heal päeval unistan oma raamatu kirjutamisest. Kriitikud oskavad hästi arvustada, aga loominguline kirjutamine on midagi hoopis muud… Seniks ammutan inspiratsiooni (ja teadmisi) teiste kirjutatud raamatutest. 😉

      Ma mäletan veel muide sinu blogiaegu. See oli vist circa 10 aastat tagasi? Sa olid see-eest väga aktiivne blogija, iga päev uus postitus. Aitäh veelkord heade sõnade eest!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.